Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesinden Beria Özden’e: Gebeliğin sonlandığı dokümanları yayınla

Survivor All Star’da aldığı cezalar ile adından söz ettiren Yunus Emre Özden geçtiğimiz günlerde kazanılan iletişim ödülünde baba olacağını öğrenen Yunus Emre büyük bir mutluluk yaşarken, takım arkadaşları da Yunus Emre Özden’in mutluluğuna ortak olmuştu.

SAMİMİYETLERİ SOSYAL MEDYANIN DİLİNE DÜŞTÜ

All Star 2024’te Yunus Emre ve Aleyna arasındaki yakınlık sosyal medyanın diline düşmüştü. Aleyna Kalaycıoğlu’nun Yunus Emre ile olan dostluğu sosyal medyada yanlış yorumlanınca eş Beria Özden de bu konuda fikrini saklamamıştı.

“ALEYNA’DAN UZAK DUR”

Canlı yayın açan Yunus Emre’ye “Ceza yapma Aleyna’dan uzak dur” diyen Beria Özden, herkesi şoke etmişti.

Bu olayın hemen ardından sosyal medya hesabı üzerinden Yunus Emre Özden’in eşi Beria Özden yaptığı paylaşımda gebeliğin sonlandığını ve bebeğini düşürdüğünü açıklamıştı:

“DİKKAT EDEMEDİM ÇOK ÜZGÜNÜM”

Sosyal medya ortamı, gerilimi dolayısıyla antidepresan ve ağrı kesici kullanıyordum. Sağlık sıkıntılarım vardı zaten mide koruyucu vb. ilaçlar da ara ara kullanıyordum. Bu durum gebeliği etkiledi. Bir haftadır fazla ağrılarım vb. sorunlarım dolayısıyla gebelik sonlanmıştır. Bunu eşime kendim söylemek isterdim geç öğrendiğim için kendim dikkat edemedim çok üzgünüm. Kötü düşünenlerin umarım başına gelmez.

“KIZIMI ZAN ALTINDA BIRAKIP KANDIRAMADIN”

Aleyna’nın annesi, Beria Özden’in Aleyna’yı zan altında bırakmakla suçlayarak yaşadığı durumu Aleyna’ya bağlamasına tepki gösterdi. Ayrıca, Beria Özden’e gebeliğin sonlandığına dair dokümanları yayınlama çağrısı yaptı. Zuhal Kalaycıoğlu’nun sert sözleri sosyal medyada geniş yankı uyandırdı:

“BEN KİMSEYİ İTHAM ETMEDİM”

Beria Özden ise bu sert ifadelere benzer şekilde karşılık vererek, herkesin yakınına uyarıda bulunduğunu belirterek yaşanan gerginliklerin ardından sessiz kalmadı:

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x